top of page

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

Yeni nesil eğitim sistemi olacak Robotik, kodlama, Steam, Maker eğitim metodu ile çocukarınızı geleceğe hazırlıyoruz. Alanında uzman eğitmenlerden oluşan TECH ROBOT okul ve öğrencilere en faydalı olacak ürünleri tesbit ederek. Arge ve eğitim çalışmaları yaptıktan sonra hizmete sunmaktayız.
Aşağıdaki ürünlerin arge ve eğitimlerini vermekteyiz. Bu eğitimleri alan öğrenci ve okullara değer kattığını vermiş olduğumuz eğitimlerden anlıyoruz.
Robotis Dream 

 

Dream robotik seti robotik kodlama alanında en tecrübeli ve ayakları yere basan eğitim müfredatı ile mükemmeldir. Bu kit school set ve Level 1,2,3,4,5 setten oluşur. Her sette 12 robot yapmayı ve kodlamayı öğrenen çocuklar toplamda 60 robot yapmış olur. İlkokul 2. sınıf ve üzeri öğrenciler için uygundur. Bu kiti bitiren öğrenciler Temel ve ileri robotik-kodlama eğitimini başarı ile bitirmiş olurlar. 

Tech Robot olarak bu eğitim kitini çocuklarımıza öneriyoruz. 

Micro:bit

 

Microbit BBC tarafından geliştirilmiş bir açık devre denetleyicidir. Bilgisayar uygulamaları olan JavaScript ve Blocks Editor,  Python Editor gibi güçlü kodlama altyapısını ise Microsoft tarafından yapılmıştır. İngiltere de devlet politikası olarak okullarda robotik kodlama olarak kullanılmaktadır. 

Böyle güçlü, kullanımı kolay ve çok fonksiyonel bir sistem ülkemizin güzel çocuklarına değer katacaktır.

Smart Robot Albert

 

Bir yıldır ülkemiz de olan Albert Robot. Okul öncesi 4+ ve 10 yaş arası  çocuklar için geliştirilmiştir. Kore menşeili olan Albert Sk telecom tarafından üretilmiş ve geliştirilmiştir. 

 

Görünüş olarak çok basit olan Albertle kodlama ve ingilizce eğitimleri verilmektedir. 60 farklı uygulaması ile mükemmel bir robottur. Her anaokulunun sahip olması gereken eğitim mataryeli olmalıdır. 

Tech Robot olarak öğretmen ve öğrenci eğitimleri vermekteyiz. Bu eğitimlerle öğrenci ve kurumlara değer kattığımızı düşünüyoruz.

bottom of page